خدمات جرثقیل سقفی دماگ

تمامی محصولات شرکت جرثقیل سقفی دماگ دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

ما تیمی حرفه ای متشکل از تکنسین های آموزش دیده داریم که قادر به ارائه انواع خدمات تعمیرات ، نصب و راه اندازی در سراسر کشور می باشند.

تمامی قطعات محصولات مختلف شرکت جرثقیل دماگ آلمان در انبار این شرکت موجود می باشد و ما همواره آماده هستیم تا در سریعترین زمان ممکن قطعات را برای مشتریان در سراسر کشور ارسال کنیم.

همچنین جهت هر نوع مشاوره و راهنمایی جهت انتخاب محصول مورد نیاز خود با توجه به صنعتی که در آن فعالیت دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ما همواره آماده مشاوره رایگان برای تمامی مشتریان در سراسر کشور هستیم.

عمر طولانی قطعات یدکی جرثقیل دماگ

قطعات یدکی ما نیازهای تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد و قابلیت اطمینان، عمر طولانی و در دسترس بودن مداوم محصولات ما را تضمین می کند. قطعات یدکی جرثقیل سقفی دماگ با بالاترین نیازهای کیفیت مطابقت دارند و کاملاً مطابق با نیازهای مشتری ما هستند. تدارکات سریع و قابل اعتماد ما این امکان را فراهم می کند که محصولات ما به طور مؤثر و سریع در سراسر جهان عرضه شوند.

لوازم یدکی قابل اعتماد

طیف وسیعی از محصولات شامل کلیه قطعات یدکی مورد نیاز برای اطمینان از تعمیر و نگهداری حرفه ای تجهیزات شما می باشد.

مجموعه های تعمیرات اساسی

برای تعمیرات اساسی و بازسازی دستگاه های قدیمی و انواع مختلف بالابر و موتور و گیربکس های جرثقیل سقفی دماگ ، تکنسین های ما دقیقاً قطعاتی را که باید جایگزین شوند مشخص کرده و در کمترین زمان ممکن آن ها را با قطعات اصلی و کیفیت بالا جایگزین می کنند .

keyboard_arrow_up