درباره ما

گروه جرثقیل آرتیستون ACG

گروه جرثقیل آرتیستون با نام اختصاری و بین المللی ACG متشکل از چندین شرکت بین المللی به صورت تخصصی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام فعالیت دارد.

ما یک برند شناخته شده و معتبر صنعتی در کشور هستیم و با داشتن چندین نمایندگی انحصاری فروش شرکت های معتبر از سراسر جهان محصولات خود را به مشتریان در صنایع مختلف ارائه می نماییم.

برخی از محصولات اصلی ما شامل انواع تجهیزات و قطعاتی می باشند که در ساخت انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، جرثقیل مونوریل ، وینچ و بالابر مورد استفاده قرار می گیرد.

ما طیف گسترده ای از مشتریان از صنایع مختلف داریم که شامل سازندگان انواع جرثقیل های صنعتی و کارخانجات و کارگاه ها در صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ، کاغذ و چوب ، لاستیک و پلاستیک ، شیشه ، چینی و بلور ، نوشیدنی و غذایی ، معدن ، سیمان و گچ ، ماشین سازی ، فرش و موکت ، خودرو سازی ، فولاد و نورد ، ذوب و ریختگری ، قطعه سازی ، کشتی سازی ، انبارها و دیگر صنایع در سراسر کشور می باشند.

جرثقیل سقفی دماگ

آشنایی با شرکت جرثقیل دماگ آلمان

ما بهترین عملکرد را ارائه می دهیم

Demag مخفف کیفیت بدون سازش است. شرکت جرثقیل سقفی دماگ به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو در جهان می باشد و انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ،جرثقیل بازویی و دیگر جرثقیل‌های صنعتی، قطعات جرثقیل و موتور وگیربکس های جرثقیل با کارایی بالا و قابل اعتماد تولید می کند، ما به مشتریان خود طیف جامعی از راه‌حل‌های هوشمند را برای جا به جایی و انتقال اجسام و نیازهای لجستیکی آن‌ها ارائه می‌کنیم.
نام ما مترادف با حداکثر ایمنی، قابلیت اطمینان و نوآوری است. بر اساس وعده برند ما “متعهد به عملکرد”، ما به مشتریان خود فرآیندهای روان، حداکثر کارایی و بهترین نتایج را ارائه می دهیم.

و ما از سال 1819 این کار را انجام داده ایم.

برای دستیابی به این هدف، ما از مجموعه جامع راه حل های سفارشی، محصولات با کیفیت بالا و طیف گسترده ای از مشاوره و خدمات استفاده می کنیم. محصولات ما از اجزای استاندارد با کارایی بالا گرفته تا بسته‌های کاملی که برای رفع نیازهای خاص طراحی شده‌اند و مشتریان ما شامل مشاغل کوچک و شرکت‌های جهانی می‌شوند.

نتیجه: راه حل های قابل اعتمادی که بهره وری مشتریان ما را افزایش می دهد، ایمنی آنها را تضمین می کند و کیفیت بالایی را که هر روز به آن افتخار می کنیم را نشان می دهد. مشتریان ما از قابلیت اطمینان و تخصص ما قدردانی می کنند ، به ویژه از آنجایی که ما به طور مداوم تاریخچه فناوری را برای مدت طولانی می نویسیم.

همه چیز در سال 1819 با تأسیس Mechanische Werkstätte Harkort & Co در Wetter an der Ruhr آلمان آغاز شد.

از آن زمان به بعد ما به رشد و توسعه ادامه دادیم و برای چندین دهه در این صنعت پیشگام بوده ایم.

Demag Cranes & Components Corp. یکی از اعضای گروه Konecranes است.

keyboard_arrow_up